DEEP MATTE i MOHAWK - nowe papiery w fotoalbumach!

W ofercie fotoalbumów pojawiły się dwa nowe papiery: Canon Deep Matte oraz Mohawk Eggshell! Jest to rewolucyjna zmiana, jeśli chodzi o ten produkt, ponieważ daje Wam możliwość prezentacji wydrukowanych zdjęć na sztywnych (podklejonych na przekładkach) rozkładówkach!

Dotychczas mogliście wybierać spośród dwóch papierów (Fuji Pearl - metallic i Fuji Silk - jedwab), które były naświetlane, tak jak odbitki. Teraz macie większe pole do popisu, jakie dają nowe technologie, dostępne wcześniej wyłącznie na miękkich kartach fotoksiążek PRO i w DreamBooku.

Czym charakteryzują się nowe papiery?

  • Canon Deep Matte - matowy, bez połysku i efektu refleksów. Świetnie nadaje się do drukowania fotografii z płynnym wykończeniem, w żywych, kontrastowych kolorach. Dzięki delikatnej, aksamitnej powłoce daje w odbiorze niezwykły efekt bardzo miękkiego i głębokiego matu, przyjemnego w dotyku. Idealny do subtelnych reportaży ślubnych, słodkich sesji dziecięcych czy fotografii krajobrazowych. Wysoką jakość wydruku gwarantuje tu nowoczesna maszyna atramentowa Canon DreamLabo 5000.
  • Mohawk Eggshell - głęboki, prawdziwy mat całkowicie pochłaniający światło, o kolorze przełamanej, przygaszonej bieli. Jego powierzchnia nie jest gładka, tak jak w przypadku Canon Deep Matte, tutaj wyraźnie widać strukturę włókien papieru, jest więc dużo bardziej naturalny w odbiorze i mało kontrastowy. Zgodnie z nazwą w dotyku przypomina skorupkę jajka. Świetnie wyglądają na nim wszelkiego rodzaju reportaże, portrety czy sesje buduarowe i artystyczne. Fotoalbum zamówiony z tym papierem wydrukowany zostanie na rewolucyjnej, 7-mio atramentowej drukarce HP Indigo.