Nadruk UV – nowy sposób nanoszenia opisów na naszych fotoproduktach

Napis UV na fotoproduktach.

Wiemy, że gwarancja jakości wykonania, jak również kwestia precyzji detali fotoproduktów, to elementy istotne zarówno z Waszego, jak i z naszego punktu widzenia.

Dla Was oznaczają możliwość oddania zrealizowanego reportażu w oprawie, która będzie satysfakcjonowała Waszych klientów. Z kolei dla nas wiążą się z wysokim standardem wykonania oraz gwarancją niezmiennego wyglądu produktu, który Wam oferujemy, tak abyście byli pewni, że zamówienie, które złożyliście zawsze będzie wyglądało tak samo.

Dlatego chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom podwyższyliśmy standardy naszych fotoproduktów oraz naszą niezawodność w kwestii detali wprowadzając nadruk UV.

Nadruk UV to nowy sposób nanoszenia opisów na fotoprodukty, który pozwala na niezwykłą dokładność oraz precyzję wykonania imion czy innych znaków. Od teraz możecie być pewni, że napis na który się zdecydowaliście oraz jego estetyka zawsze będą takie same.

W przypadku tej techniki UV kolor napisu nanoszony jest na oprawę, zatrzymywany i utrwalany na powierzchni zewnętrznej.

Nie wiecie jeszcze jakie są podstawowe różnice pomiędzy nadrukiem UV, grawerunkiem, a czcionką introligatorską? W takim razie zapraszamy na nasz blog.

ZOBACZ ARTYKUŁ