Od teraz zamawiaj odbitki online!

zamów odbitki online

Zmiany, zmiany, zmiany…

Od dziś szybko i łatwo możesz zamówić swoje odbitki. Jak?

Korzystając z aplikacji online! Nie musisz już pobierać żadnego programu, aby wysłać nam swoje odbitki.

Szybko i łatwo wybieraj pomiędzy papierami i formatami.

Już teraz wejdź w nKalkulator, wybierz 'odbitki' i sprawdź, jakie to proste!

UWAGA: Dnia 09.06.2017 r., z przyczyn technicznych, zrezygnowaliśmy z programu do wysyłania odbitek nSender. Od tego momentu odbitki można zamówić tylko poprzez opisaną wyżej aplikację online.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT ODBITEK W NAJLEPSZEFOTO.PL

 

To co było będzie nadal (z jednym wyjątkiem...)

Do tej pory w naszej ofercie odbitek i fotoalbumów mogłeś znaleźć wiele rodzajów papieru (błysk, jedwab, mat, metalic) oferowanych przez dwóch producentów (Kodak, Fuji). Od tego roku postanowiliśmy w naszych produktach postawić na jednego dostawcę – FUJI, dlatego już niebawem będziemy w fotoalbumach oraz odbitkach oferowali tylko naświetlenia na FUJI DPII. Nasz wybór to papier klasy Premium stosowany wyłącznie w fotografii profesjonalnej.

Wszystkie oferowane przez nas rodzaje papieru FUJI DPII gwarantują:
– niezwykłą wytrzymałość kolorów,
– doskonałą biel,
– ciągłość tonacji.

Dlaczego FUJI również w fotalbumach?

Zawodowi fotografowie i artyści wymagają profesjonalnych rezultatów. Papier Fujicolor Crystal Archive Digital DP II spełnia wszystkie wymagania: pozwala zachować dla potomnych wspomnienia z ceremonii ślubnej, przyciąga uwagę w przypadku portretów i zdjęć komercyjnych, a także pomaga zgromadzić tłumy na wystawach prac fotograficznych. Ten papier sprawia, że zdjęcia ożywają.

Obecnie mamy w ofercie również papier Kodak. Będziemy Cię informować na bieżąco, w jakich produktach wprowadzamy na stałe papier FUJI. Najświeższe wiadomości będą zawsze na naszym profilu FACEBOOK – polub nas!