Oferta naszych pudełek na odbitki przeszła rewolucję!

rewolucja pudełkowa

Co się zmieniło?

1) Uwolniliśmy kolory opraw - już nie ograniczamy wyboru do konkretnych tkanin introligatorskich. Eko-skóry i tkaniny DUO są również w zasięgu Twojej ręki!

2) Zmieniliśmy mocowanie pendriva - znika czarna gąbka. Od teraz nośnik będzie przytrzymywać elegancka wstążka.

3) Dodaliśmy opcję USB 3.0 - choć oczywiście pendrive 2.0 wciąż znajdziesz w naszej ofercie. Czym oprócz standardów będą się różniły? Opcja 2.0 zawsze będzie wykonana z czarnej eko-skóry, a 3.0 będzie dopasowana kolorystycznie do wnętrza opakowania.

4) Do pudełek w linii Kreativ 100% również będzie można dodać nośniki danych!

5) Wprowadziliśmy pożądany przez wielu fotografów mniejszy format opakowań! Odbitki 10x15 możesz oddawać już w dopasowanych oprawach.

6) Najlepsze na koniec! Zróżnicowaliśmy pojemności pudełek. W naszej ofercie znajdziesz opakownaia, w których pomieścisz od 20 do 50 zdjęć (polecane do fotografii dziecięcej) oraz takie, w których zmieścisz 100 wydrukowanych kadrów (polecane do fotografii ślubnej).

Jest jeszcze jedna ważna zmiana, która dotyczy całej grupy produktów, jaką są opakowania.

Opakowania na fotoalbumy - Album BOX-y , albumy tradycyjne, Image BOX-y, zestawy Complete Fotoalbum oraz - oczywiście opakowania na odbitki zyskały nowe tasiemki. Od teraz są one nie tylko mocniejsze (grubsze), ale również dopasowane kolorystycznie do wnętrza produktu. Zmiana objęła również położenie wstążek, które od teraz będzie poziome.

SPRAWDŹ CENĘ