Podnosimy jakość Wydruków Cyfrowych Basic – od dziś drukowane będą na HP Indigo, na papierze Digi Silk.

Zmieniamy technologię Wydruków Cyfrowych Basic. Aktualnie powstają one na profesjonalnych drukarkach HP Indigo, w których podstawowy CMYK został poszerzony o rozbielone, fotograficzne elektroinki, dzięki czemu uzyskuje się znacznie szerszy gamut bazowy. Wszystko to sprawia, że wydruk ma bogatą przestrzeń barw, co pozwala na płynne, równomierne przejścia tonalne, uzyskanie naturalnych kolorów skóry, „czyste” jednorodne powierzchnie i jeszcze lepsze odwzorowanie detali oraz problematycznych ciemnych czy jasnych kolorów.

 

Zmiana technologii druku wiąże się w tym przypadku także ze zmianą podłoża, na jakim powstają teraz Wydruki Cyfrowe Basic. Nowy papier - Digi Silk 200g, to zupełnie gładki półmat, który subtelnie odbija światło. Bardzo dobrze sprawdza się szczególnie do sesji dziecięcych, noworodkowych, komunijnych oraz rodzinnych .

 

Ostatnia zmiana, jaka zaszła w tym produkcie, to nowe formaty. Wcześniejszy rozmiar A3+ i A4+ został zastąpiony przez A3 i A4. Dzięki temu zadrukowana jest cała powierzchnia Wydruku Cyfrowego Basic, bez białych ramek na zewnętrznych krawędziach.

 

Zamówienia są niezmiennie realizowane od minimalnej ilości 10 sztuk. Wszystkie szczegóły produktu sprawdzisz TUTAJ.