Z targów Film Video Foto 2017 wróciliśmy ze złotym medalem!

Złoty medal Targów Film Video Foto 2017 roku dla Najlepszefoto.pl

Jubileuszowe, XX Targi Film Video Foto, były dla nas wyjątkowo udane. Nasza fotoksiążka DreamBook PRO, zamknięta w eleganckim zestawie Complete, zdobyła uznanie jury konkursu i zapewniła nam złoty medal w kategorii: ramka/oprawa/fotoksiążka.

 

Licznie odwiedzający nas fotografowie z zainteresowaniem i uznaniem wyrażali się o dwóch nowościach z naszej oferty, jakie prezentowaliśmy w tym roku: wspomnianej fotoksiążce DreamBook PRO i zestawie Complete Fotoalbum. Wiele razy usłyszeliśmy, że właśnie zobaczenie najnowszej technologii druku atramentowego, było celem wizyty na naszym stoisku, a produkty Najlepszefoto.pl na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

 

Dziękujemy tym wszystkim, którzy byli z nami, którzy tak chętnie rozmawiali o swoich oczekiwaniach i potrzebach oraz tak tłumnie przybyli na warsztaty z Wiktorem Franko, które organizowaliśmy. Cieszyły nas szczególnie odwiedziny stałych klientów, choć poznaliśmy również wiele nowych osób zainteresowanych naszą ofertą. Dziękujemy za tyle ciepłych słów, jakie mieliśmy okazję usłyszeć. Wiemy, że fotografowie trzymają za nas kciuki i chcą, żebyśmy nadal doskonalili i rozszerzali naszą ofertę. Nie zawiedziemy!

 

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy fotorelację z wydarzenia i krótki film. Zapraszamy do obejrzenia!