Wielka rewolucja, czyli rebranding Najlepszefoto na nPhoto to główny powód naszego wydarzenia. To właśnie dlatego chcemy się z Tobą spotkać i opowiedzieć o zmianach, które przed nami. Obejmują one zarówno stronę internetową, system składania zamówień, jak i politykę firmową. Zapewniamy, że będzie się działo. A Ty możesz w pierwszej kolejności poznać wszelkie szczegóły.
Gdzie możesz się z nami spotkać?

Warszawa 17 września

prowadzący: Ann Podsiedlik

10:00 - powitanie gości

10:30 - 11:30 prezentacja Najlepszefoto

11:30 - 12:00 Q&A z Najlepszefoto

12:00 - 12:30 przerwa kawowa

12:30 - 14:00 prezentacje firm partnerskich
(Olympus,Eizo, Wacom, Zalamo, Sigma, Profoto)

14:00 - 16:00 wykład Ann Podsiedlik

16:00 - 16:30 pytania do prelegenta

Kto wystąpi specjalnie dla Ciebie?

Anna Podsiedlik

Z jednej strony niezłomna bizneswoman, która niczego się nie boi i nigdy nie poddaje. Z drugiej prawdziwa artystka, która z każdej sesji dziecięcej i brzuszkowej potrafi wydobyć prawdziwie baśniowy pierwiastek. Jej obrazy, bo tak nazywa swoje kadry, powstają w pierwszej kolejności w jej wyobraźni. Skupia się na pokazywaniu uczuć oraz niewymuszonej naturalności. Z premedytacją tworzy dystans pomiędzy modelem, a obiektywem aparatu. Wszystko po to, aby obie strony miały zapewniony komfort.

Jakub Kaźmierczyk

Fotograf i bloger, który na swoim kanale dzieli się kulisami pracy. Na co dzień współpracuje z wieloma agencjami PR-owymi. Nie straszne mu sesje kulinarne, wnętrzarskie, a także biznesowe. Autor wielu poradników na temat fotografii oraz postprodukcji. Wszystko to sprawia, że jego nazwisko jest znane w branży. Fotografia jest dla niego sposobem na życie, bo pozwala łączyć pasję z pracą zawodową.

Jacek Siwko

Jest zarazem osobą i marką. Jego domeną są sesje ślubne i narzeczeńskie, które wykonuje zarówno w kraju, jak i za granicą. Nie jest typem fotografa, który za wszelką cenę chce zdobyć każde zlecenie. Od lat wierny samodzielnie wypracowanej metodzie fotografowania, w której stawia na naturalność. Od 2016 roku prowadzi podcast Niezłe Aparaty. Do kolejnych odcinków zaprasza nie tylko samych fotografów, ale także osoby związane z branżą.

Tomasz Tołłoczko

Fotografią ślubną zajmuje się inaczej niż wszyscy. Wyróżnia go szczere podejście do zdjęć, które nie ma niczego wspólnego z pozowaniem. Sesje plenerowe, które wykonuje są niczym zapiski z podróży. Na jego stronie nie ma zakładki “O mnie”, bo obrazują to jego zdjęcia. Pod oryginalnym wyglądem kryje się wrażliwa dusza. Fotografii uczył się w Stanach.

Gosia Jurasz

Znana z portretów, na których mali modele wyglądają, niczym dorosłe osoby. Bardzo dużą wagę przywiązuje do rozmowy z dziećmi i wyjaśnianiu im na czym będzie polegała sesja. Stanowią z Adamem duet doskonały.

Adam Wawrzyniak

Znany ze swoich magicznych, baśniowych i kwadratowych kadrów. Najpierw widzi miejsce, a następnie obmyśla, jakie zdjęcia może w nim stworzyć. Oboje bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przywiązują dużą uwagę do samej postprodukcji.


Zapisz się,
aby spotkać się z nami w jednym z miast!
Mam ukończone 18 lat
Zapoznałem się z klauzulą informacyjną. Klauzula informacyjna. Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej "RODO", niniejszym informujemy, że:
-Administratorem danych osobowych jest Piotr Leszczyński prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Najlepszefoto.pl Piotr Leszczyński (adres miejsca prowadzenia działalności i adres do korespondencji: Zaczernie 190, 36-062 Zaczernie) o numerze NIP 8132260802 i REGON 691668352
-Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym ze zgłoszeniem na wydarzenie nPhoto Roadshow 2018, otrzymaniem rabatu na produkt oferowany przez Administratora, jak również w celach marketingowych i wysyłki informacji handlowych drogą elektroniczną - na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust.1 lit. a RODO). Dalsze przetwarzanie danych w ramach usługi newsletter oparte jest na niezbędności przetwarzania do wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)
-Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla wykonania umowy, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń , lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody - jeśli podstawę przetwarzania stanowiła zgoda
-Pani/Pana dane osobowe przekazywać będziemy do firm obsługujących nas w zakresie teleinformatycznym, prawnym oraz realizujących działania marketingowe , jak również realizujących dostawę towaru , podmiotów świadczących usługi księgowe, podmiotów świadczących usługi płatności on-line, banków, innych operatorów płatności - na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych. Nie będziemy przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.
-Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych, w zakresie, w jakim dane są przetwarzane na podstawie zgody - także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
-W związku z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Urzędu ochrony danych osobowych
-W sprawach związanych z przetwarzaniem przez nas Pani/Pana danych osobowych oraz w celu realizacji przysługujących Pani/Panu uprawnień może Pani/Pan kontaktować się z nami pisząc na adres korespondencyjny podany powyżej oraz drogą elektroniczną, pod adresem: zamowienia@najlepszefoto.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jednak ilość miejsc ściśle ograniczona. Zgłoszenie obejmuje tylko jedną osobę.
Pamiętaj, że kto pierwszy, ten lepszy!

Co jeszcze przygotowaliśmy:

prezentację przekroju całej oferty
spotkanie z partnerami
testowanie sprzętu fotograficznego
pyszną kawę i niespodzianki

Partnerzy wydarzenia