Obsługa programów

nSender

1

Pobierz program nSender na PC, by w wygodny sposób przesłać do nas pliki.

2

Wybierz i zaznacz zdjęcia, które chcesz wywołać w danym formacie. Zdjęcia powinny mieć rozdzielczość 300 dpi i nie należy narzucać im profili kolorystycznych poza standardowym sRGB.

3

Zaznacz format w dolnym menu i kliknij DALEJ. Jeśli chcesz zamówić format niestandardowy - np. odbitka do pudełka DVD 27,7x18,3 cm - przygotuj plik w większym formacie (w tym wypadku 20x30 cm) w taki sposób, by wokół zdjęcia był biały obszar. Koniecznie zaznacz w takim przypadku opcję 'pełny kadr'. Dokładne wymiary odbitek znajdziesz w cenniku.

Formaty z dopiskiem nf wywoływane są na papierze Kodaka. Formaty z dopiskiem plus na papierze metalicznym Fujicolor. Jeśli dany format podświetla się na zółto lub czerwono, oznacza to, że rozdzielczość pliku jest zbyt niska do uzyskania danego powiększenia w najwyższej jakości.

4

Podsumowanie zamówienia.

Opcje:

docinanie - zdjęcie zostanie docięte, nie będzie widocznych białych ramek
biała ramka - zdjęcie zostanie docięte do proporcji odbitki, wokół zostanie dodana biała ramka (około 4 mm)
pełny kadr - zdjęcie nie zostanie docięte, ale jeśli posiada inne proporcje niż odbitka, to po bokach pojawią się białe paski.

5
 
 
 

W ostatnim kroku uzupełnij brakujące dane i wybierz sposób zapłaty oraz miejsce odbioru. W tym kroku możesz poprosić o wystawienie faktury oraz zlecić płatną korekcję barw.

 
 

Jeśli upewniłeś się, że wszystkie dane są poprawne, kliknij Wyślij zdjęcia
Ostateczną wycenę oraz numer konta do zapłaty otrzymasz e-mailem

Do góry