Terminy realizacji

Czas realizacji zamówień  to 3 dni robocze. 

Dzień złożenia zamówienia jest dniem zerowym, czas realizacji liczy się od kolejnego dnia roboczego. Zamówienie należy złożyć do godziny 18.00. Zamówienia złożone po godzinie 18.00 traktowane są jak złożone w dniu następnym.

 

Przykład: Zamówienie złożone w poniedziałek do godziny 18.00 – jest gotowe, spakowane i wysłane w czwartek. Zamówienie jest dostarczone do klienta w piątek.

 

Odbitki i Fotokalendarze BASIC

zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego
(dotyczy zamówień złożonych przed godziną 18.00.)

 

Usługa ekspres

Zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego

(dotyczy kompletnych zamówień złożonych przed godziną 16.00)

Koszt usługi ekspresowej to 100 zł/szt.

Usługą objęta jest większość produktów z naszej oferty, a wyjątkowo krótki czas realizacji nigdy nie wpływa na końcową jakość fotoproduktu.

Usługa Ekspres zapewnia wykonanie produktu na następny dzień roboczy jeśli zamówienie jest kompletne tj. zostały dostarczone wszystke niezbędne pliki o poprawnych parametrach (format, rozdzielczość itd.). Wszelkie błędy mogą opóźnić wykonanie zlecenia.

W przypadku jednoczesnego zamówienia usługi Ekspres i projektu graficznego czas realizacji liczymy od momentu zaakceptowania projektu.

W przypadku jednoczesnego zamówienia usługi Ekspres i matrycy stempla czas realizacji liczymy od momentu dotarcia do nas matrycy (matryce wykonuje firma zewnętrzna).

 

Do góry